Казковий тур в Радомишль та Коростишів


Казково мальовничі куточки природи: гранітні береги річок Мика і Тетерів, виходи пегматита – гірської породи часів формування земної кори, красиві соснові ліси, 500-річні дуби-чаклуни, а в кінці подорожі – замок в стилі “Гри Престолів”.

А також дивовижні місця пов’язані з історією людства: стоянки первісної людини, трипільська культура, самобутня історія Древлянського князівства і автентичні звичаї Полісся, захоплюючі розповіді про людей, що залишили свій яскравий слід в історії цих місць.

Маршрут
 1. Київ
 2. Радомишль
 3. Ставки
 4. Городське
 5. Свято-Духовський монастир
 6. Високий Камінь
 7. Коростишевський кар'єр
 8. Чарівне Озеро
 9. Замок Victorya Films
 10. Київ
Хочете щось особливе?

Зверніться до нас просто зараз і ми допоможемо!

Що на вас чекає:
Радомишль


Стародавнє місто з багатою історією, розписи Миколаївського храму та екскурсія в Замок Радомисль, де зберігається єдина в світі колекція домашньої ікони, що нараховує понад 5000 експонатів.

У замку збережені природні ландшафти та відновлені автентичні інтер’єри XVIІ-ХІХ століть.

Також ми відвідаємо папірню ХVІІ ст., де виготовляють папір за старовинними рецептами Києво-Печерської Лаври. Процес виготовлення можна не тільки подивитися, але й взяти в ньому участь.

Ставки


Унікальне село зі збереженою найстарішою, але діючою дерев’яної школою України.

Поруч розташований колишній палац-садиба графа Станіслава Дуніна-Вонсовича – непересічної особистості свого часу і героя особливої місії з порятунку Наполеона.

Городське


У селі Городське піднімемося на Червону гору, де в давні часи жили наші загадкові предки – трипільці. Високі стрімкі схили Червоної гори круто здіймаються над селом, відкриваючи чудовий вид на околиці. Спустившись, освіжімося «срібною» джерельною водою з «Чернечої криниці».

Потім заглянемо в автентичну поліську хату, де відчутний справжній дух Полісся, і скуштуємо смачні поліські страви, приготовані за традиційними поліськими рецептами прямо в печі. Їжу на обід подають в глиняному посуді ручної роботи.

Свято-Духовський монастир


Мабуть один з самих маловідомих, незвичайних і закритих монастирів, які існують в Україні.

Розташований посеред лісу, на березі озера – покинутого гранітного кар’єру. Дуже автентичне місце! Головне щоб пустили :).

Високий камінь


Дивовижна панорама на річку Тетерів, виходи пегматита – гірської породи часів формування земної кори, де колись була стоянка стародавньої людини.

Можна навіть подумати про купання, але дивлячись хто поїде…

Коростишевський кар'єр


На завершення нашої подорожі, в променях західного сонця, ми побуваємо в «українській Карелії» – на скелястих уступах самого мальовничого Коростишівського каньйону. Його гранітні стіни, вік яких 2,5 мільярда років – стали декорацією для зйомок численних фільмів і кліпів.

Чарівне озеро


Ще раз перечитайте його назву. Потрібно писати навіщо ми туди їдемо? 🙂

Замок Viktorya Films


По дорозі до Києва ненадовго під’їдемо до замку в стилі “Гри Престолів”.

Додаткова інформація
Що включено?
 • Транспортування
 • Екскурсії
 • Вхідні квитки
 • Страховий поліс

Вартість: 690 грн. (вхідні квитки в замок “Радомисль” включено у вартість)

Почитайте відгуки клієнтів,

які вже побували в наших подорожах

avatar
Олеся Бойко, "ВЕНТС"

Замовляли у Wonders & Holidays екскурсію Києвом. Група залишилася дуже задоволена екскурсією. Окреме спасибі за екскурсовода, вона прикрасила цю екскурсію. Дуже цікава подача і багато захоплюючих фактів. Група в захваті, дякую за організацію!

avatar
Олена Березняк, БА "Карабас"

На травневий уік-енд вирішили нарешті втілити давню мрію - побачити на власні очі Вінницькі фонтани - і поїхали в тур "Вінниця, яку ви не знали". Було сюрпризом, що крім самих фонтанів буде СТІЛЬКИ цікавинок. Погода, на жаль, внесла свої корективи в програму, але все пройшло на найвищому рівні: ставка Гітлера Вервольф, Музей-садиба Пирогова, підземелля Вінниці, чай від Заваркіних, сири від Мауріціо (за нашою рекомендацією на Трійцю в цей же тур їдуть знайомі - замовлення на його сири вже зроблено :)), будиночок рибалки (як інша планета, спокій, затишок, романтика), Коростишівський каньйон (дуже величне місце, вразив своєю монументальністю). Окреме спасибі гіду і супроводжуючому нас по всьому маршруту Олександру - справжній професіонал!

avatar
Галина Іванівна, викладач

«Дякую за екскурсію «Стежками міста Ярослава» для нашого класу. Діти з більшою цікавістю почали вивчати історію. Завдяки екскурсоводу вони відчули, що всі історичні події, описані в книжці, відбувалися тут, у тих самих місцях, де вони бувають щодня. Тепер хочуть дізнатися більше про минуле рідного міста».

Київ, Миколи Лескова, 6

Адреса офісу