Про нас


Ірина Павлик Ірина Павлик. Має 15 років досвіду в туризмі. Здійснювала оперативне керування великим туристичним оператором. Організувала сотні турів і отримала тисячі вдячних клієнтів.
Нік Лисицький Нік Лисицький. Має 12 років досвіду в маркетингу та великих digital-проектах. Побував у 25 країнах світу і майже всіх цікавих місцях України, тож зрештою вирішив перетворити хоббі на бізнес.

А ще: 15 екскурсоводів, які володіють українською, англійською та ще десятьма мовами; 8 досвідчених і професійних керівників груп, які можуть легко створити та підтримувати комфортну атмосферу для групи; 35 талантів, серед яких сценаристи, івент-менеджери, художники, майстри, пілоти, фотографи і навіть музиканти.

  Наша спеціалізація:

  • корпоративний туризм та програми відпочинку,
  • в’їздний туризм,
  • внутрішній туризм.

Наша місія і соціальна відповідальність – розвиток туризму в Україні, тому що ми вважаємо Україну однією з найкрасивіших країн світу, яка має дивовижні місця та можливості для відпочинку.

Wonders & Holidays – ліцензований туристичний оператор. Ми надаємо повний комплекс послуг з туризму та відпочинку: екскурсії, тури, мотиваційні та розважальні програми, бронювання готелів, трансфери, бронювання квитків, страхування, організація харчування та кейтерингу.

Тож якщо вашій компанії потрібен дивовижний корпоративний відпочинок, або ви особисто хочете відправитися у незабутню подорож – звертайтесь до нас!