Страхування подорожуючих


Чому потрібна туристична страховка? Причин багато. Наприклад, зміна часових поясів і режиму харчування може викликати різке погіршення самопочуття, що, в свою чергу, може вимагати медичного огляду і лікування. Під час поїздки є ризик отримання травми. А чим більше пересадок вам потрібно зробити, тим більше ризик спізнитися на черговий рейс. Хочете, щоб в цьому випадку ваші витрати компенсували? Тоді вам необхідна страховка.

Але, мабуть, головна причина чому необхідне туристичне страхування: без нього вас можуть не пропустити на кордоні (навіть в країнах, які мають безвізову угоду з Україною).

Всі види туристичного страхування для клієнтів Wonders & Holidays

Туроператор Wonders & Holidays не є страховою компанією, але, як і інші туристичні оператори, ми є офіційним страховим агентом. Ми співпрацюємо зі страховою компанією “Індіго”, яка зарекомендувала себе як надійний партнер, що своєчасно здійснює виплати.

Якщо ви купуєте у нас тур або укладаєте договір на комплексне обслуговування, ми можемо надати наступні види страхування:

туристична медична страховка (компенсація витрат на медичне обслуговування) і страхування від нещасного випадку;

страхування затримки рейсів;

страхування багажу;

страховка від невиїзду (страхування на випадок відмови у видачі візи);

страхування туристів, які планують займатися активними (екстремальними) видами відпочинку.

Всі групові тури Wonders & Holidays включають страховий поліс, тому немає необхідності додаткового страхування. Однак якщо ви замовляєте індивідуальний тур або плануєте ділове подорож і у вас немає туристичної страховки, ми рекомендуємо вам замовити її у наших фахівців.

ДИВИСЬ ЯКИЙ ТУР!
Екскурсія на фабрику ялинкових іграшок

1 день

Чарівна майстерня розкриє вам всі таємниці створення новорічних прикрас.

225грн.

Хочеш отримувати круті тури?

Щотижнева розсилка від W&H

Підписатися на розсилку

Please wait...

Thank you for sign up!

политика конфиденциальности

Хочете щось особливе?

Зверніться до нас просто зараз і ми допоможемо!