Екскурсія на фабрику ялинкових іграшок

Клавдієво-Тарасово


Новорічні свята найбільше очікують діти, адже саме в ці дні для багатьох здійснюються мрії. Та й дорослі люблять зимові свята, які асоціюються із дитинством й сюрпризами. Подарувати святковий настрій своїм близьким можливо вже сьогодні, замовивши екскурсію на фабрику ялинкових іграшок. Тут завжди панує чарівна атмосфера Нового року й Різдва. Ми запрошуємо вас на захоплюючу подорож по виробництву, в цехах якого народжуються казкові ялинкові прикраси. На ваших очах скляні заготовки в руках справжніх майстрів перетворяться в новорічні кулі, якими зазвичай прикрашають ялинки.

Відвідати фабрику з нашої екскурсією можна одній людині, з сім’єю або в складі групи. Можна організувати  тури для школярів, корпоративних груп, робочих колективів.

Маршрут
 1. Київ
 2. Клавдієво-Тарасово
 3. Київ
Хочете щось особливе?

Зверніться до нас просто зараз і ми допоможемо!

Під час екскурсії вас чекають:
Цікаве виробництво

Клавдієво-Тарасово


В ході екскурсії ви ознайомитесь з усіма етапами створення новорічної кулі. Починається подорож з склодувного цеху, де майбутня іграшка отримує форму. Далі куля отримує свій дзеркальний відтінок у сріблильному цеху. І на завершення майстри художнього цеху вручну розфарбовують іграшки новорічними візерунками.

Музей та сувеніри

Клавдієво-Тарасово


Наприкінці екскурсії ви відвідаєте музей ялинкових іграшок, експонати якого приїхали з різних куточків світу. А на згадку про відвідування фабрики можна придбати сувенір або листівку з печатками Пошти Діда Мороза.

Солодкий подарунок

Клавдієво-Тарасово


Щоб вашій дитині ця подорож ще довго згадувалась приємними моментами, наприкінці екскурсії кожна дитина отримає солодкий подарунок від Діда Мороза.

Додаткова інформація
Що включено?
 • Транспортування
 • Екскурсії
 • Страховий поліс

Початок екскурсії: ст. м. “Житомирська”

Час відправлення: 03.12.2017 в 10:30, 10.12.2017 в 10:30, 17.12.2017 в 11:00, 24.12.2017 в 11:00, 30.12.2017 в 10:30, 18.11.2017 в 10:00, 25.11.2017 в 10:00

Вартість: 335 грн.

Входить у вартість:

 • проїзд на комфортном автобусі/мікроавтобусі;
 • екскурсійне обслуговування;
 • новорічний дитячий подарунок (набір цукерок)*.

У вартість не входить і оплачується додатково::

 • особисті витрати;
 • майстер-клас з роспису іграшки – 70 грн;
 • покупка іграшок ручної роботи.

*-солодкий новорічний подарунок отримає кожна дитина.

Почитайте відгуки клієнтів,

які вже побували в наших подорожах

avatar
Олеся Бойко, "ВЕНТС"

Замовляли у Wonders & Holidays екскурсію Києвом. Група залишилася дуже задоволена екскурсією. Окреме спасибі за екскурсовода, вона прикрасила цю екскурсію. Дуже цікава подача і багато захоплюючих фактів. Група в захваті, дякую за організацію!

avatar
Олена Березняк, БА "Карабас"

На травневий уік-енд вирішили нарешті втілити давню мрію - побачити на власні очі Вінницькі фонтани - і поїхали в тур "Вінниця, яку ви не знали". Було сюрпризом, що крім самих фонтанів буде СТІЛЬКИ цікавинок. Погода, на жаль, внесла свої корективи в програму, але все пройшло на найвищому рівні: ставка Гітлера Вервольф, Музей-садиба Пирогова, підземелля Вінниці, чай від Заваркіних, сири від Мауріціо (за нашою рекомендацією на Трійцю в цей же тур їдуть знайомі - замовлення на його сири вже зроблено :)), будиночок рибалки (як інша планета, спокій, затишок, романтика), Коростишівський каньйон (дуже величне місце, вразив своєю монументальністю). Окреме спасибі гіду і супроводжуючому нас по всьому маршруту Олександру - справжній професіонал!

avatar
Галина Іванівна, викладач

«Дякую за екскурсію «Стежками міста Ярослава» для нашого класу. Діти з більшою цікавістю почали вивчати історію. Завдяки екскурсоводу вони відчули, що всі історичні події, описані в книжці, відбувалися тут, у тих самих місцях, де вони бувають щодня. Тепер хочуть дізнатися більше про минуле рідного міста».

Забронювати тур

Київ, Миколи Лескова, 6

Адреса офісу