Екскурсія в Міжрічинський парк і Беремицьке


У 100 кілометрах на північ від Києва розташовані відразу два унікальних природних парки: величезний Міжрічинський національний парк, який займає територію між Дніпром і Десною, і маленький парк “Беремицьке”, який став домівкою для нащадків диких коней, тарпанів.

Важко повірити (але це факт), що проїхавши всього годину від столиці можна:

 • побачити тарпанів,
 • пройти по драговині, ніби у північній тайзі (непередаваний екстремальний досвід),
 • поласувати журавлиною прямо з куща (тільки в кінці осені!)
 • почути десятки цікавих історій від директора Національного парку,
 • покуштувати лісовий обід і поліські настоянки,
 • потримати в руках вулик шершнів, лосині роги і зуби бобра …

І це тільки частина унікальних вражень, які чекають вас у цьому турі.

Швидше бронюйте місця на екскурсію в Міжрічинський парк і Беремицьке – цієї осені тур відбудеться тільки один раз.

Маршрут
 1. Київ
 2. парк Беремицьке
 3. Святе озеро
 4. Міжрічинський парк
 5. село Отрохи
 6. Київ
Хочете щось особливе?

Зверніться до нас просто зараз і ми допоможемо!

ЩО ВИ ПОБАЧИТЕ
Беремицьке і тарпани

Парк "Беремицьке"


О 9 ранку виїжджаємо з Києва і прямуємо до парку “Беремицьке”, який входить в мережу екологічних парків Європи. Тут зберігають і відновлюють природу в її первозданному вигляді.

Гуляючи стежками парку, ми побачимо тарпанів – предків сучасних коней, які вимерли ще в кінці XIX століття. Тільки багаторічні старання ентузіастів дозволили знову відтворити вигляд. Сьогодні природний парк “Беремицьке” – одне з небагатьох місць, де можна подивитися на цих прекрасних конячок.

Святе болото та свіжа журавлина

Святе озеро


Святе озеро, яке значиться на карті, насправді зовсім не озеро, а справжнє тайгове болото. Таких багато в тайзі, але для України – це унікальний природний об’єкт.

Ви коли-небудь ходили по трясовині, яка гойдається у вас під ногами і загрожує затягти в безодню? Робити це самостійно дуже небезпечно, але в нашому турі ми пройдемо по болоту під керівництвом досвідченого провідника. Нагорода за сміливість – смачна журавлина, яка буде рости прямо у нас під ногами.

Міжрічинський парк та військові

Міжрічинський парк


Міжрічинський ландшафтний парк – рідкісний випадок того, коли стараннями ентузіастів на одній території можуть розміститися військові полігони і екологічні стежки, на яких можна спостерігати за дикими тваринами і птахами.

У різні пори року тут можна побачити занесених до Червоної книги тетеревів, сірого журавля і чорного лелеку. Крім того, на території парку живе найбільша популяція лося в Україні.

Пікнік в лісі та директор парку

Міжрічинський парк


Нагулявши апетит на свіжому повітрі, ми влаштуємося в бесідці на лісовій галявині і пообідаємо смачним кулішем, приготованим за рецептом єгерів.

Пригощати нас буде особисто директор Національного парку Міжрічинський – Андрій Сагайдак.

Від нього ми дізнаємося багато цікавих історій про те, які рослини корисні, а які отруйні, про птахів і тварин, а також про правила виживання в дикій природі.

Музей і алкоголь

Міжрічинський парк


З лісу ми переберемося в історичний будиночок, в якому зібрані численні експонати з життя Полісся.

Це – інтерактивний музей лісових промислів. Інтерактивний тому, що всіх речей тут можна торкатися. Навіть більше – тримати, вивчати і навіть одягати.

Речей тут багато і різних: гнізда шершнів, лосині роги, рушниці, борті, шаблі, етнічне вбрання. І у кожної речі – своя історія, яку майстерно повідає нам Андрій Сагайдак.

А під кінець гостинний господар пригостить нас поліськими настоянками.

Тому зворотний шлях до Києва пролетить непомітно :).

Додаткова інформація
Що включено?
 • Транспортування
 • Харчування
 • Екскурсії
 • Страховий поліс

Додаткова інформація

Тривалість туру: 1 день

Початок екскурсії: Київ, станція метро “Лісова”

Вартість екскурсії:

 • для дорослих – 590 грн.
 • для дітей – 540 грн.

У вартість входить:

 • проїзд по маршруту;
 • гід по маршруту;
 • пікнік;
 • оренда комплекту ЗЗК;
 • екскурсії;
 • страховка.

У вартість не входить:

 • додаткове харчування;
 • особисті витрати;
 • сувеніри.

Увага! Ми їдемо на природу. Тому одягайте зручний, відповідний до погоди одяг. Взуття – спортивне або туристичне (для походу по болоту будуть видані спеціальні ЗЗК). Бажано мати головні убори і поліетиленовий плащ або парасольку. Також рекомендується мати з собою  бутерброди і воду для легкого організованого «перекусу» під час екскурсії.

Почитайте відгуки клієнтів,

які вже побували в наших подорожах

avatar
Олеся Бойко, "ВЕНТС"

Замовляли у Wonders & Holidays екскурсію Києвом. Група залишилася дуже задоволена екскурсією. Окреме спасибі за екскурсовода, вона прикрасила цю екскурсію. Дуже цікава подача і багато захоплюючих фактів. Група в захваті, дякую за організацію!

avatar
Олена Березняк, БА "Карабас"

На травневий уік-енд вирішили нарешті втілити давню мрію - побачити на власні очі Вінницькі фонтани - і поїхали в тур "Вінниця, яку ви не знали". Було сюрпризом, що крім самих фонтанів буде СТІЛЬКИ цікавинок. Погода, на жаль, внесла свої корективи в програму, але все пройшло на найвищому рівні: ставка Гітлера Вервольф, Музей-садиба Пирогова, підземелля Вінниці, чай від Заваркіних, сири від Мауріціо (за нашою рекомендацією на Трійцю в цей же тур їдуть знайомі - замовлення на його сири вже зроблено :)), будиночок рибалки (як інша планета, спокій, затишок, романтика), Коростишівський каньйон (дуже величне місце, вразив своєю монументальністю). Окреме спасибі гіду і супроводжуючому нас по всьому маршруту Олександру - справжній професіонал!

avatar
Галина Іванівна, викладач

«Дякую за екскурсію «Стежками міста Ярослава» для нашого класу. Діти з більшою цікавістю почали вивчати історію. Завдяки екскурсоводу вони відчули, що всі історичні події, описані в книжці, відбувалися тут, у тих самих місцях, де вони бувають щодня. Тепер хочуть дізнатися більше про минуле рідного міста».

Забронювати тур

Київ, Миколи Лескова, 6

Адреса офісу